W górę
Follow us:

My, kobiety czekamy na narodzenie naszego maluszka z wielkim wytęsknieniem. Kiedy już dziecko jest na świecie jesteśmy zachwycone tym słodkim maleństwem. Niestety każdy kolejny dzień poza ogromem szczęścia przynosi również sporo różnych „niedogodności”. Odpowiedzią na niektóre z nich może okazać się sukienka dla mamy.

Ciąża, ciąża i po ciąży…

To, że mama oczekująca swojego dziecka nieco przybiera na wadze, to rzecz całkowicie normalna. Jednak kobiety, które po porodzie wyglądają jak księżna Kate zdarzają się sporadycznie. Zazwyczaj po urodzeniu maluszka figura pozostawia sporo do życzenia i potrzeba nieco czasu, aby sylwetka była idealna. Sukienki Zoozoola są tak uszyte, aby ukryć niektóre wady kobiecej sylwetki. Dlatego doskonale sprawdzą się w przypadku mam noworodków.

Kiedy maluszek rośnie

Tym kobietom, które mają za sobą już okres niemowlęcy swojej pociechy nie trzeba mówić, że jest to cudowny czas. Każdy uśmiech maluszka sprawia, że serce rośnie, a każdy kolejny kroczek rozwojowy wydaje się ogromnym skokiem. Kiedy malec zaczyna pełzać, raczkować czy chodzić, zachwyt rodziców nie zna granic. Podobnie wtedy, gdy powoli uczy się nowych smaków i zaczyna próbować zupek i deserków. Czas ten jest wspaniały, ale też bardzo brudzący. Z tego powodu wiele mam rezygnuje z ładnego ubioru na rzecz rozciągniętych dresów i T-shirtów. W tym okresie macierzyństwa, zdaniem wielu z nas, najważniejsza jest wygoda, a nie wygląd. A to ogromny błąd. Od dziś, drogie mamy, pamiętajcie o sukienkach Zoozoola. Są one doskonałe na czas, kiedy asze pociechy zaczynają poznawać swój świat. Przede wszystkim są bardzo wygodne, nie ważne czy biegasz za uciekającym szkrabem czy musisz zbierać z podłogi zabawki – nic nie krępuje ruchów. Kolejną zaletą jest łatwość utrzymania ich w czystości. Wystarczy sukienkę wyprać i wysuszyć i na tym koniec. Prasowanie nie jest konieczne – a co by nie mówić mamy niemowlaków na nadmiar wolnego czasu raczej nie narzekają. Dzianina, z której uszyte są sukienki jest miękka i przyjemna w dotyku, co z pewnością przypadnie do gustu także dziecku, które chętnie się do niej przytuli. Na koniec najważniejsze – sukienki Zoozoola świetnie wyglądają. W takiej sukience mama nie wygląda już jak dresiarz, ale jak prawdziwa, piękna kobieta – a to bardzo ważne.

 

Przy okazji wszystkim mamom z okazji ich święta życzymy samych przyjemnych chwil z ich pociechami 🙂

Zoozoola

Brak komentarzy

Zostaw komentarz