W górę
Follow us:
Zoozoola / Regulamin

1. Sklep internetowy zoozoola.com jest własnością firmy:

FICORI Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe
Paweł Maślarz
Przyczyna Dolna 41, 67-400 Wschowa
NIP: 497-005-01-18

2. Sklep prowadzi sprzedaż wysyłkową odzieży. Wszystkie produkty oferowane przez sklep są nowe.
3. Dokonanie zakupów w sklepie oznacza akceptację regulaminu.
4. Kolory na zdjęciach mogą różnić się od tych w rzeczywistości. Wynika to z różnych typów monitorów, na których oglądacie Państwo zdjęcia.
5. Można, po wcześniejszym uzgodnieniu tego z właścicielem sklepu, zamówić sukienkę z wybranego materiału dostępnego w sklepie ale w innym modelu niż aktualnie dostępny. Przykładowo, można zamówić sukienkę HAPPY APPLE, ale z materiału z którego uszyta jest CRAZY PUMPKIN. Warunkiem takiego zamówienia jest zgoda kupującego na to, że taka, szyta na zamówienie sukienka nie podlega wymianie.

ZAMÓWIENIA, CENY I WYSYŁKA
6. Zamówienia przyjmowane są za pośrednictwem strony internetowej sklepu. Dopuszczalne są również zamówienia telefoniczne pod numerem 500041468.
7. Do ceny widocznej przy produkcie należy doliczyć koszt wysyłki, który wybieramy podczas składania zamówienia.
8. Zamówienie jest traktowane jako opłacone w momencie gdy wpłata znajdzie się na koncie właściciela sklepu.
9. Opłacony towar wysyłam w ciągu 3 dni roboczych, licząc od zaksięgowania wpłaty.
10. Możliwy jest również odbiór osobisty w siedzibie firmy. Przesyłka jest darmowa przy zamówieniu powyżej 500,00 zł.

11. Płatności można dokonać przelewem na konto:
Ficori PHU Paweł Maślarz
Przyczyna Dolna 41, 67-400 Wschowa
54 1910 1048 2411 0000 1074 0001
w tytule przelewu proszę podać nr zamówienia
lub poprzez konto PayPal lub płacąc przez PayU.
12. W przypadku braku możliwości zrealizowania zamówienia lub jego części w czasie określonym pierwotnie na stronie sklepu, klient jest niezwłocznie informowany o zaistniałej sytuacji wraz z podaniem nowego terminu realizacji zamówienia.
13. W sytuacji gdy Sprzedawca nie może zrealizować zamówienia z powodu tego, że towar jest niedostępny, niezwłocznie, najpóźniej jednak w terminie 3 dni od zawarcia umowy, zawiadomi o tym fakcie Klienta i zwróci całą otrzymaną kwotę pieniężną. Sprzedawca może zaproponować przedłużenie terminu realizacji zamówienia tylko za zgodą konsumenta.
14. Faktura VAT zostanie wystawiona na rzecz Klienta w przypadku wyrażonej deklaracji w Formularzu Zamówienia i w sytuacji, gdy Klient przedstawi wszelkie niezbędne dane do wystawienia faktury VAT.

REKLAMACJE I ZWROTY
15. W przypadku reklamacji uszkodzonego towaru, zostanie on, o ile to będzie możliwe, wymieniony na taki sam, pozbawiony wad. Jeśli stan magazynowy na to nie pozwoli, sklep zwróci Klientowi równowartość ceny produktu, lub zaoferuje dostępne towary.
16. Reklamacji nie podlegają: różnice w kolorze między zdjęciem a oryginałem.
16. W przypadku błędnej realizacji zamówienia, koszt przesyłki zwróconego towaru pokrywa sprzedający.
17. Klient ma prawo do zwrotu zakupionego towaru bez podawania przyczyny w ciągu 10 dni. Podstawą do odstąpienia od umowy bez podania przyczyny jest złożenie stosowne oświadczenia na piśmie w terminie dziesięciu dni, liczonym od dnia wydania towaru. Zwracany towar powinien być nieużywany, posiadać oryginalne opakowanie oraz niezniszczone metki. Zwrot pieniędzy nastąpi w ciągu 14 dni, na wskazane przez Klienta konto, po otrzymaniu przez sklep przesyłki ze zwracanym towarem. Zwrot towaru odbywa się na koszt kupującego.

DANE OSOBOWE
18. Rejestrując się na stronie internetowej zoozoola.com klient wyraża zgodę na umieszczenie danych osobowych w bazie oraz na ich przetwarzanie do celów realizacji zamówienia.
19. Dane osobowe są chronione zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. “O ochronie danych osobowych” (Dz. U. 1997 nr 133 poz.883) w sposób uniemożliwiający dostęp do nich osób trzecich. Zgodnie z tą Ustawą klient ma prawo do wglądu do swoich danych, ich modyfikowania lub usunięcia. Brak zgody na przetwarzanie danych osobowych uniemożliwia zrealizowanie zamówienia.

DANE KONTAKTOWE
FICORI Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Paweł Maślarz, Przyczyna Dolna 41, 67-400 Wschowa, NIP: 497-005-01-18
TEL: 500041468 Karolina Maślarz
Email: hello@zoozoola.com