W górę
Follow us:

Po pierwszej serii sukienek, które pojawiły się w naszym sklepie już kilka tygodni temu, okazało się, że rozmiar uniwersalny nie jest taki uniwersalny jakby się wydawało. Dlatego konieczne stało się wprowadzenie drobnych zmian w naszej rozmiarówce.

Założenia Zoozooli

Marka Zoozoola powstała z myślą o wszystkich kobietach ceniących sobie oryginalność, prostotę i wygodę w strojach codziennego użytku. W naszej ofercie znalazły się zatem sukienki z wygodnej, miękkiej i bardzo kolorowej dzianiny. Odzież zaprojektowana dla marki Zoozoola miała być uniwersalna pod każdym względem. Nasze sukienki miały nosić wszystkie kobiety bez względu na wiek, wzrost czy figurę.

Założenia a realia…

Niestety okazało się, że te wspaniałe założenie nie do końca sprawdziły się. Nasze sukienki są ładne, oryginalne, wygodne i praktyczne, ale niestety okazało się, że nasze klientki nie mogą skorzystać z proponowanych przez nas ubrań ze względu na ich rozmiar. Jak to zwykle bywa „w praniu” wyszło, że rozmiar uniwersalny nie pasuje na najdrobniejsze kobiety, stad też konieczne okazało się wprowadzenie sukienek w rozmiarze „S”.

Od teraz Zoozoola dla wszystkich

Tym samym mamy przyjemność ogłosić, że od teraz w ofercie Zoozoola znajdą coś dla siebie wszystkie Panie, które cenią sobie wygodne i praktyczne stroje na każdą okazję. Dzięki nowej linii sukienek w mniejszym rozmiarze, po nasze ubrania będą mogły sięgnąć również nastolatki. Zachęcamy wszystkie Panie do zapoznania się z naszą kolekcją.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz