W górę
Follow us:

Tkaniny zostały wybrane i zamówione, teraz wystarczy czekać na dostawę. Jednakże, aby powstała z nich sukienka najpierw trzeba ją uszyć. Choć z nożyczkami i maszyną do szycie radzę sobie całkiem nieźle – jak na domowe potrzeby, to w kwestii uszycia kilkunastu ubrań (na początek) nie wierzę swoim umiejętnościom. Dlatego nie zastanawiając się zbyt długo skierowałam swoje kroki prosto do pani Kasi, która potrafi stworzyć z kawałka materiału prawdziwe cuda.

Pani Kasia to osoba, z którą znamy się już od pewnego czasu. Wcześniej wspomagała mnie w realizacji marzeń o sukienkach z materiałów, które wykopałam i zamówiłam w sieci. Jak już wiecie, kocham kolory i niestandardowe wzory, stąd też kupienie gotowej sukienki w „nocne miasto” albo ciemne liski na rudym tle, graniczyło z cudem. Zupełnie inaczej jest z zakupem kolorowych tkanin, które są dostępne w wielu sklepach internetowych. Dlatego kupowałam dzianinę, która przypadła mi do gustu i jak najszybciej umawiałam się z panią Kasią. Potem szybkie pomiary, kilka słów o tym jak sukienka ma wyglądać i już po kilku dniach wymarzone ubranie było gotowe.

Skoro pani Kasia zawsze szyła idealne sukienki dla mnie, to jestem pewna, że spod jej igły wyjdą również doskonałe sukienki, które trafią na sklepowe półki.  Jestem przekonana, że klientki będą bardzo zadowolone ze strojów uszytych przez firmową krawcową.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz