W górę
Follow us:

ZOOZOOLA

Wielokrotnie byłam „zaczepiana” pytaniami o moje sukienki…. Raz, drugi, siódmy…. Wiele dziewczyn/pań mówi mi, że są świetne i też by takie chciały.

Po wielu rozmyślaniach, poszukiwaniach tkanin i co najważniejsze, znalezieniu krawcowej w końcu się dokonało.

Aha, i nazwa Zoozola. Dużo było rozmyślania, debatowania z mężem i przyjaciółmi. Stanęło na naszym kociaku szatanie Zuzi, która pojawiła się również niedawno u nas. I jest Zoozoola.

Nieustannie pracujemy nad rozwijaniem naszej marki. Dążymy do tego aby nasze sukienki miały niepowtarzalny charakter, poszerzamy nasze kontakty aby zapewnić najwyższą jakość produktu, pracujemy nad koncepcją nowych wzorów… a wszystko to aby kobieta nosząc naszą sukienkę czuła się piękna i wyjątkowa.

Jeśli chciałabyś podzielić się z nami swoimi uwagami, jeśli masz do nas jakieś pytania, zapraszamy do kontaktu. Będziemy wdzięczni za wszystkie uwagi pozwalające nam rozwijać naszą markę.

Karolina
Założycielka marki Zoozoola

Mam na imię Karolina i to ja jestem właścicielką sklepu Zoozoola. Jestem kolorowa, lubię zabawę kolorami – ich zestawianie i łączenie. Uważam, że kolory w życiu pomagają utrzymać dobry nastrój i pogodę ducha.