W górę
Follow us:

Tworząc sklep Zoozoola nawet nie przypuszczałam, że tak bardzo spodobają się prezentowane u nas sukienki. Wystarczyło zaledwie kilka dni, aby spora część naszych zapasów sukienkowych stopniała. Jednakże, drogie klientki, nie ma co się smucić – już za chwilę pojawią się zupełnie nowe modele.

Piękne, kolorowe i szalone dzianiny w bardzo dobrym gatunku, to na polskim rynku towar deficytowy – przynajmniej tak wynika z moich obserwacji. Dlatego materiałów na sukienki Zoozoola poszukuję w hurtowniach całego świata. Jak się okazało najładniejsze znalazłam w zimnych, skandynawskich krajach. Tym razem do naszej krawcowej trafiło kilka bel mięciutkiej dzianiny w żywych kolorach.

Wśród nowych wzorów na szczególną uwagę zasługują śliczne pieski na żółtym tle. Ich niewinne minki podbiją serce każdej wrażliwej kobiety 🙂 Natomiast radosny, żółty kolor z pewnością poprawi nastrój wszystkim wokół. Ostatecznie do wiosny pozostało jeszcze wiele długich, ciemnych i zimnych tygodni.

Drugim materiałem wartym uwagi jest pomarańczowa dzianina z głowami jeleni. Jej kolor jest nieco bardziej stonowany niż w przypadku żółtych piesków. Mniej rażący kolor i bardziej stonowany wzór sprawia, że sukienki z tego materiału mogą zainteresować również kobiety o bardziej wyważonym stylu.

Na razie to tyle z zaplecza sklepu, ale już wkrótce napiszę znów o nowych wzorach, kolorach a przede wszystkich o nowych sukienkach, które podbijają świat miłośniczek wygody.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz